Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 1.8t 02 - gaśnie kiedy mało paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 1.8t 02 - gaśnie kiedy mało paliwa

    eaglemirek, no to ci sie udały wczasy :-) pogoda rewelka , prawie jak u nas :-)

    [ Dodano: Sro 09 Lip, 14 18:40 ]
    __atomek__, bardzo chętnie ale dzisiaj nie ma szans przynajmniej z mojej strony ale patrząc na zegarek to pewnie juz tam sie czymś delektujesz :-)

  • #2
    O1 1.8t 02 - gaśnie kiedy mało paliwa

    Pojawił się w ostatnim czasie w mojej octavi 1 1.8 t 02 problem polegajacy na tym że nagle podczas jazdy gasnie tzn czasem jak pociągnęna biegu to po jakimś czasie zaskoczy i idzie dalej a czasem aż do zatrzymania i nic ale jak pokręcę trochę to w końcu odpala, czasem zgasnie na światlach itp - moje obserwacje z ostatniego miesiąca sugerują że dzieje się tak kiedy jest mało paliwa w okolicy rezerwy lub nawet troche wcześniej, na pełnym baku się nie zadarzyło, dolałem przy jednym z taknowań jakiegoś tam ulepszacza usuwającego wodę ale nie pomogło. Ktoś sugerował mi że to może filtr paliwa ale czytałem w necie że się podobno go nie wymienia, może bak do czyszczenia a może całkiem coś innego. Przebieg 250k, kontrolka silnika się ostatnio nie zapala.
    Proszę o sugestie.

    Piotrek

    Komentarz


    • #3
      zaczalbym od sprawdzenia pompy paliwa-jej wydajnosci. Moze sie przycina.
      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

      Komentarz


      • #4
        Mój AUM kiedyś mi okresowo i nieregularnie gasł po czym miał problemu z odpalaniem.
        Winowajcą okazał się czujnik obrotów wału.
        Nie pamiętam czy sam check się świecił ale na pewno był błąd w kompie o czujniku.
        Jak chcesz odezwij się to podepniemy pod VAGa i zobaczymy co tam się dzieje.
        Moja Skoda
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71635

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X